1. Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  2. Dziś z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 zapraszam członków KŻR na comiesięczne spotkanie formacyjne połączone z wymianom tajemnic. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe.
  3. Jutro o godz. 17.00 próba scholii i zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej i o 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  5. W środę w naszej parafii nie będzie wieczornej Mszy św.
  6. Od czwartku 19.04 do niedzieli 29.04 w naszej parafii pod moją nieobecność, posługę duszpasterską będzie pełnił salezjanin ks. Lucjan Dąbrowski.
  7. Od przyszłej soboty zawieszamy spotkania dla dzieci. Spotkania w ramach „Kreatywnej soboty” zostaną wznowione po wakacjach.
  8. W ostatnią niedzielę na tzw. tacę gospodarczą zebrane zostały 4248 zł. Dziękuję też bardzo serdecznie za ofiary które systematycznie wpływają na konto naszej parafii lub do mnie osobiście.
  9. Zapowiedzi – Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się nasza parafianka Olga Chrzanowska i Piotr Adonski, kawaler z parafii św. Antoniego w Łodzi Łagiewnikach. Jest to zapowiedź druga oraz nasza parafianka Karolina Anna Krześlak i Konrad Paweł Zbiciński z parafii p.w. Świętej Trójcy w Gałkowie. Zapowiedź pierwsza
  10. Dziś obchodzimy Narodowy dzień czytania Biblii. Wszystkie parafie w Polsce otrzymały po dwa fragmenty z Biblii, jeden ze Starego i jeden z Nowego Testamentu. Na stoliku przy drzwiach w koszyczku są wyłożone małe karteczki z pracą domową. W domu proszę odnaleźć odpowiednie fragmenty z Pisma św. i przeczytać je w gronie rodziny.
  11. Po Mszy św. zapraszam na wystawę poświęconą naszemu patronowi św. Ojcu Pio w ramach obchodzonego w tym roku jubileuszu 100 - lecia otrzymania stygmatów i 50 - lecia „narodzin dla nieba”. Autorką portretów świętego stygmatyka z Gargano jest pani Karoliny Michalak. Jeżeli komuś spodoba się któryś z obrazów, będzie mógł stać się jego szczęśliwym posiadaczem składając ofiarę