1. Dziś z racji na uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego NSJ można uzyskać odpust zupełny, czyli darowania kary za grzechy odpuszczone co do winy w sakramencie pokuty.
  2. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban”                             i równolegle żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  3. Ponieważ w minioną środę nie było kworum podczas spotkania PRD, to tym razem zapraszam we wtorek po Mszy św. aby przygotować kalendarz duszpasterski na nowy rok liturgiczny, który rozpocznie się już w najbliższą niedzielę.
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  5. Już pod koniec tygodnia na terenie naszej parafii rozpocznie się roznoszenie opłatków wigilijnych. Wolontariusze będą zaopatrzeni w specjalne listy z pieczęciami parafialnymi i podpisem proboszcza. Ze względu no ochronę danych osobowych RODO na liście będzie wpisana tylko suma ofiarowana na budowę świątyni i podpis ofiarodawcy. Opłatki będą poświęcone dzisiaj podczas każdej Mszy św.
  6. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać wigilijne świece Caritas.
  7. Dziękuję osobie, która zastrzegła sobie anonimowość, za ofiarowanie naszej parafii profesjonalnej kserokopiarki. Zdaję sobie z tego sprawę, że dziś większość ludzi posiada w domu urządzenia wielofunkcyjne, ale gdyby ktoś potrzebował skorzystać z kserokopiarki proszony jest o kontakt z panią Organistką.