1. Dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. W Adwencie zapraszam na Roraty w dni powszednie o godz. 6.30. W tym tygodniu wyjątkowo wieczorne Msze św. zostaną odprawione w poniedziałek, czwartek i piątek.
  3. Jutro o godz. 17.00 próba dziecięcej scholii i zespołu „Magnificat”. Z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 w intencji Odnowy Charyzmatycznej połączona z modlitwą uwielbienia. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na godz. 18.00 zapraszam LSO na comiesięczne skupienie dla ministrantów i lektorów. W piątek przed południem udam się z komunią św. do chorych, spowiedź pierwszo piątkowa o godz. 17.30. Na Mszę św. o godz. 18.00 w sposób szczególny zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Nabożeństwo pierwszo sobotnie będzie połączone z Roratami.
  5. Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana będzie tzw. taca gospodarcza. Po Mszach będą zbierane również ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na wschodzie. Szczegóły na plakacie w przedsionku.
  6. Od wczoraj wolontariusze zaopatrzeni w specjalne listy roznoszą poświęcone opłatki, którymi podzielimy się w naszych rodzinach przy składaniu życzeń przed wieczerzą wigilijną. Poświęcony opłatek to znak jedności wielkiej parafialnej rodziny rodzin. Złożona ofiara przeznaczona będzie na kontynuowanie budowy naszej świątyni. Już teraz wszystkim ofiarodawcom składam gorące podziękowania.
  7. Po Mszy św. Można już nabywać świece Caritas na wigilijny stół.