1. Dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. W Adwencie zasadniczo nie będzie wieczornych Mszy św., a jeżeli będą wyjątki to będę o tym wcześniej komunikował. W dni powszednie z sobotą włącznie, zapraszam na Roraty o godz. 6.30. Przypominam o przynoszeniu ze sobą adwentowych lampionów.

W poniedziałek – święto św. Andrzeja Apostoła

W środę – wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego

W czwartek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

1. W tym tygodniu przypada również, pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. roratnią W piątek przed południem udam się z komunią św. do chorych
  2. We wtorek o godz. 16.00 zapraszam PRE na spotkanie z inspektorem nadzoru budowlanego.
  3. W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. zostaną pobłogosławione opłatki wigilijne, którymi podzielimy się w naszych rodzinach przy składaniu życzeń przed wieczerzą wigilijną. Podobnie jak w latach ubiegłych, wolontariusze zaopatrzeni w specjalne identyfikatory z pieczątkami naszej parafii i z pisemnym pełnomocnictwem ks. proboszcza, po przyszłej niedzieli czyli od 07 grudnia, będą roznosić poświęcone opłatki mieszkańcom naszej parafii, zachowując wszelkie środki ostrożności. W związku z tym, w tym roku rezygnujemy z podpisywania listy, a ofiary na potrzeby parafii będą składane bezpośrednio do zalakowanych puszek. Przypominam, że poświęcony opłatek to znak jedności wielkiej parafialnej rodziny rodzin. Opłatki oczywiście będzie można nabyć od przyszłej niedzieli również w zakrystii.
  4. Po Mszy św. można nabywać świece Caritas na wigilijny stół. A przy tej okazji raz jeszcze chciałbym podziękować wszystkim, którzy przynieśli tzw. „Tytki charytatywne”. Bóg zapłać
  5. W tym tygodniu na Covid - 19 umarł kolejny ksiądz z naszej Archidiecezji. W intencji śp. ks. Leszka Kaczora, proboszcza parafii św. Michała Archanioła w Łodzi odmówmy …. Wieczny odpoczynek