1. Dziś o godzinie 17.00 z racji na III niedzielę miesiąca zapraszam KŻR na różaniec połączony z wymianą tajemnic, a o godzi. 17.30 na pierwsze w tym roku Gorzkie Żale.
  2. W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra

- we wtorek – przypada 23 dzień miesiąca. Przypomnę, że we wtorki Msza św. odprawiana jest o godz. 6.30. W związku z dniem naszego Patrona, zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o uzdrowienie fizyczne i duchowe oraz nowenna do św. o. Pio 

  1. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 15.00 oraz wieczorem bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W czwartek o godz. 16.00 zapraszam ERP na spotkanie w sprawie budowy.
  3. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.
  4. Na stoliku z gazetami są pudełeczka Caritas na jałmużnę wielkopostną. Swój dar serca dla ubogich przyniesiemy w niedzielę Miłosierdzia czyli w pierwszą niedzielę po Zmartwychwstaniu. Te ofiary zasilą PKC. Przypomnę, że nasze Koło pomaga kilku rodzinom w naszej parafii, ale przede wszystkim siostrom Karmelitankom w Łodzi, które w naszych intencjach dzień i noc zanoszą do Boga swoje modlitwy.
  5. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na tzw. tacę gospodarczą w ubiegłą niedzielę. Tym razem zostało zebrane 2 238 zł. Kolejne 5 000 przelałem na konto KMAŁ. Do oddania zostało nam 50 000 zł. Dziękuję również wszystkim którzy złożyli ofiary z racji tzw. „kolędy”. Choć frekwencja była ok. 20 % w stosunku do ubiegłego roku, to i tak nasze konto parafialne powiększyło się o 23 000 zł.
  6. Koronka za kapłanów
  7. Gazety i intencje
  • Wczoraj odbył się pogrzeb mojego kursowego kolegi ks. Kazimierza Urbaniaka. Odszedł do Domu Ojca, nagle (wylew krwi do mózgu)15 lutego w dwa dni po swoich 58 urodzinach. W jego intencji oraz zmarłej również w tym tygodniu naszej parafianki Krystyny Fijałkowskiej, które pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę, odmówmy modlitwę.Wieczny odpoczynek…