1. Dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. W Adwencie zasadniczo nie będzie wieczornych Mszy św., a jeżeli będą wyjątki to będę o tym wcześniej komunikował. W dni powszednie z sobotą włącznie, zapraszam na Roraty o godz. 6.30. Przypominam o przynoszeniu ze sobą adwentowych lampionów.

- we wtorek – święto św. Andrzeja Apostoła

- w czwartek – wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego

- w sobotę – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

1. Jutro tj. w poniedziałek w domu parafialnym odbywają się następujące spotkania:

- o godz.16.0 zapraszam PRE na spotkanie z inspektorem nadzoru budowlanego.

- o godz. – 17.00 próba scholii „Boży Raban”

- o godz. -  17.30 próba żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”

- o godz. 18.00 – Wyjątkowo Msza św. a po niej spotkanie modlitewne.

- o godz. 20.00 – próba chóru

1. W tym tygodniu przypada również, czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i sobotę, okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. roratnią.  W piątek przed południem udam się z komunią św. do chorych. Spowiedź pierwszo piątkowa o godz. 17.30. Z racji na pierwszy piątek miesiąca zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 18.00, na którą w sposób szczególny zapraszam kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy dłuższe spotkanie formacyjne do ok. godz. 21.00.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić „Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie”, czyli za Kościół na terenach byłego ZSRR. Po Mszach będzie zbierana ofiara do puszek na pomoc naszym rodakom żyjącym na tych terenach.
  3. Podobnie jak w latach ubiegłych, wolontariusze zaopatrzeni w specjalne identyfikatory z pieczątkami naszej parafii i z pisemnym pełnomocnictwem ks. proboszcza, od przyszłej soboty tj. 4 grudnia, będą roznosić poświęcone opłatki mieszkańcom naszej parafii, zachowując wszelkie środki ostrożności. W związku z tym, w tym roku rezygnujemy z podpisywania listy, a ofiary na potrzeby parafii będą składane bezpośrednio do zalakowanych puszek. Przypominam, że poświęcony opłatek to znak jedności wielkiej parafialnej rodziny rodzin. Opłatki oczywiście będzie można nabyć od przyszłej niedzieli również w zakrystii.
  4. Po Mszy św. można nabywać świece Caritas na wigilijny stół. A przy tej okazji raz jeszcze chciałbym podziękować wszystkim, którzy przynieśli tzw. „Tytki charytatywne”. Bóg zapłać
  5. W środę odbyła się II sesja synodalna. Konkretne wnioski z obrad PGS, przedstawię po 15.12, czyli po kolejnym sesji synodalnej