1. Wczoraj rozpoczęliśmy Misje Miłosierdzia pod hasłem „Jezu ufam Tobie”, które prowadzi o. jezuita Józef Klemenz. Jeszcze dziś o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia, a z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 różaniec dla KŻR połączony z wymianą tajemnic. O godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali. O godz. 18.00 Msza św. a bezpośrednio po niej tj. ok. godz. 19,00 Apel Misyjny. Dokładny rozkład Misji znajduje się w folderach, które leżą w przedsionku. Chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że w czasie Misji będą dwie Msze św. o godz. 9.00 i 19.00. Zachęcam do uczestnictwa w całych Misjach ale przypomnę, że w środę przeżywać będziemy sakrament pojednania, spowiedź o godz. 9.00 i 19,00 a po spowiedzi Eucharystia podczas której udzielony zostanie sakrament chorych. Do wtorku czekam również na adresy osób chorych, które nie będą mogły wziąć udział w liturgii. Do tych osób udamy się od godz. 11.00. W czwartek dzień małżeństwa i rodziny. Na Mszach św. odbędzie się obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. W piątek będzie tylko jedna Droga Krzyżowa, wieczorem po Mszy św. z Krzyżem Misyjnym i z pochodniami. Pochodnie będzie można nabyć przed Mszą św. w cenie 10 zł. W sobotę 23 dzień miesiąca Msza o uzdrowienie fizyczne i duchowe za wstawiennictwem św. O. Pio o godz. 9.00, a Msza na zakończenie Misji bezpośrednio po Godzinie Miłosierdzia.
  2. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na próbę scholii „Boży Raban” i zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 20.30 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  3. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
  4. Za tydzień po każdej Mszy zbierana będzie ofiara do puszek na Fundusz Ochrony Życia z racji na poniedziałkową uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  5. Już dziś chciałbym bardzo serdecznie zaprosić o udziału w między parafialnej Drodze Krzyżowej z Sanktuarium w Starych Skoszewach na naszą Golgotę. Początek o godz. 20.00. Szczegóły podam w ogłoszeniach za tydzień.
  6. Podobnie jak w roku ubiegłym również i w tym WP odbędzie się „Arena Młodych” w Łódzkiej Atlas Arenie. I tak 9 i 10 kwietnia dla młodzieży a w piątek 12 kwietnia w tym samym miejscu odbędzie się po raz pierwszy „Arena Rodzin”. Na to ostatnie wydarzenie można odbierać zaproszenia po Mszy św. w zakrystii.