1. Jeszcze z racji na trzecią niedzielę miesiąca o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe KŻR połączone z wymianą tajemnic. O 17.30 nabożeństwo różańcowe.
  2. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”. Gorąco dziękuję o. Mirosławowi za pomoc w odwiedzaniu rodzin naszej parafii. Z racji na trwające ferie zimowe, zaległe wizyty duszpasterskie rozpocznę za tydzień czyli po niedzieli 26 stycznia. Dodatkowe wizyty można zgłaszać od dziś po Mszy św. do następnej niedzieli włącznie. Podsumowanie kolędy przedstawię w niedzielę 2 lutego. Na prośbę naszych parafian do końca stycznia Msza św. w dni powszednie będzie sprawowana o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii:  – we wtorek -  wspomnienie św. Agnieszki dz. i m.

- w czwartek – 23 dzień miesiąca. Msza o uzdrowienie fizyczne i duchowe o godzinie 9.00. Po Mszy św. nowenna do św. Ojca Pio.

- w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego

- w sobotę – święto nawrócenia św. Pawła.

1. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. Po Mszy św. można nabywać zaproszenia na tegoroczny bal karnawałowy w cenie 160 zł. od osoby. Przypomnę, że bal odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie czyli 01.02 w „Campoverde”.
  3. Bardzo gorąco dziękuje za ofiary złożone na tzw. „tacę gospodarczą” w minioną niedzielę. Tym razem zebraliśmy 3 983 zł. Tak jak już wspominałem wcześniej te pieniądze zbierane na tace gospodarczą są przeznaczone na spłatę naszego zadłużenia. W tym tygodniu do kasy KMAŁ wpłaciłem pierwsze 5 000.00 zł. A zatem nasz dług – 195 000.00 zł. który nasza parafia zobowiązała się spłacić w ciągu najbliższych dwóch lat.