1. Dziś z racji na III niedzielę miesiąca, zapraszamy członków Koła Żywego Różańca na nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic.
  2. W związku z chorobą ks. proboszcza w tym tygodniu do piątku włącznie w naszej kaplicy nie będzie sprawowana Msza św. o godz. 9.00. Msze św. gregoriańskie ks. proboszcz odprawi indywidualnie.
  3. W sobotę przypada 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego Patrona. Msza św. o uzdrowienie fizyczne i duchowe za wstawiennictwem św. o. Pio zastanie odprawiona o godz. 9.00, a po niej zostanie odprawiona nowenna do naszego Patrona.
  4. Ponieważ od jutra dzieci klas I – III wracają do szkół, za tydzień w niedzielę 24.01 na Mszy św. o godz. 12.15 wznawiamy spotkania dla kandydatów do I – Komunii św. Bezpośrednio po tej Mszy, zapraszam na spotkanie z ks. proboszczem wszystkich rodziców dzieci, które w tym roku w maju w naszej parafii przystąpią do pierwszej Komunii św. Obecność obowiązkowa.