1. Przypominam, że w miesiącu maju w naszej kaplicy litania do NMP śpiewana jest w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę o godz. 17.30
  2. W tym tygodniu w liturgii:
  • W poniedziałek – święto św. św. app. Filipa i Jakuba
  • W środę – uroczystość św. Stanisława bp i m. Głównego patrona Polski.
  1. Jutro bezpośrednio po majowym nabożeństwie zapraszamy na spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. A o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”
  2. Kontaktujemy się z parafiami, które są w sąsiedztwie Publicznej Szkoły Podstawowej OO. Bernardynów w Wiączyniu Dolnym z prośbą o pomoc w dotarciu do mieszkańców z informacją o akcji społecznej. Nasza szkoła za zgodą Urzędu Gminy Nowosolna zgłosiła się do ogólnopolskiego konkursu Podwórko Talentów Nivea.  To już 5 edycja tego konkursu, a nagrodami są ogólnodostępne place zabaw dla dzieci o powierzchni ok. 400m2. To nowoczesne i odpowiednio zaprojektowane place, aby kreatywnie i bezpiecznie spędzały tam czas nasze dzieci. Głosowanie już trwa, rozpoczęło się 22 kwietnia, a potrwa do 20 czerwca. Akcja jest bezpłatna - nie trzeba wysyłać sms za odpłatą, jedynie należy głosować z zarejestrowanego emaila na stronie podworkonivea.pllub poprzez aplikację na telefon. Każdego dnia można oddawać 1 głos z posiadanego emaila. 
  3. Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie zbierana tzw. taca gospodarcza.