1. Dziś o godz. 17.30 kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali. Gorąco zapraszam.
  2. Przypominam, że po Mszy św. będą zbierane ofiary na Fundusz Ochrony Życia w związku z przypadająca jutro uroczystością Zwiastowania Pańskiego. Uroczysta Msza św. podczas której będzie można złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji dziecka poczętego. Po komunii św. będzie udzielone specjalne błogosławieństwo mamom w stanie błogosławionym.
  3. Wczoraj zakończyliśmy Misje Miłosierdzia pod hasłem „Jezu ufam Tobie”, które prowadził o. jezuita Józef Klemenz. Chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w pierwszych w historii naszej Parafii Misjach. Szczególnie chciałbym podziękować osobą które zrobiły dekoracje na naszym placu, tym którzy posprzątali teren wokół nowego kościoła i Golgotę. Panu Henrykowi Stróżkowi za wykonanie krzyża misyjnego, służbie liturgicznej, pani Organistce oraz osobą które zadbały o kulinarną stronę Misji, rodzinom które gościły nas na posiłkach oraz osobą które podarowały w tym czasie różne wiktuały. Nie chciałbym pominąć nikogo. Wszystkich noszę w swoim sercu z wielką wdzięcznością zapewniam o modlitwie.
  4. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na próbę scholii „Boży Raban” i zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 20.30 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  5. Od jutra do środy będę prowadził rekolekcje dla dzieci i młodzieży w Zelowie ale będę wracał na wieczorną Mszę św. W tym wielkim poście będę prowadził jeszcze rekolekcje, za tydzień w Bełchatowie a za dwa tygodnie w parafii p.w. Matki Odkupiciela w Łodzi. W niedziele zastępować mnie będzie ks. Mirek a w pozostałe dni mojej nieobecności w dni powszednie w naszej parafii nie będzie Mszy św. Szczegóły podam w ogłoszeniach za tydzień. Ale już teraz proszę o modlitwę.
  6. W najbliższy piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Wieczorem chciałbym bardzo serdecznie zaprosić do udziału w między parafialnej Drodze Krzyżowej z Sanktuarium w Starych Skoszewach na naszą Golgotę. Początek o godz. 20.00. Od godziny 19.30 na parkingu będzie podstawiony autobus, który nas zabierze do Skoszew a po zakończeniu Drogi Krzyżowej zawiezie parafian ze Skoszew.
  7. Po Mszy św. w zakrystii można odbierać zaproszenia na „Arenę Rodzin” która odbędzie się w piątek 12 kwietnia w Atlas Arenie.