1. W tygodniu modlitw o jedność chrześcijan zapraszam dziś o godz. 17.30 na nabożeństwo różańcowe.

- w poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła ap.

- we wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, bpp.

- w czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Pr. i dK.

1. Przypominam, że ks. Arcybiskup Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś, przedłużył dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. do przyszłej niedzieli czyli do 31 stycznia.
  2. Już dziś chciałbym poinformować o wyjątkowej formie tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Podobnie jak w większości parafii w Polsce w tym roku chciałbym zaprosić naszych parafian na spotkanie do naszej kaplicy. Spotkania dla poszczególnych miejscowości rozpoczną się od 01.02. Będą to dodatkowe Msze św. sprawowane o godz. 19.00 w intencji rodzin mieszkających w danej miejscowości. I tak 01.02 zapraszam mieszkańców Kopanki, 02.02 – Wódki, 03.02 - Dąbrówki i Borek, 04.02 – Kalonki, 05.02 – Niecek i Borchówki, 08.02 – Dobieszkowa, 09.02 – Grabiny, 10.02 – Bukowca, 11.02 – Dąbrowy. Oczywiście o tych terminach Mszy św. przypomnę w odpowiednim czasie.