1. Dzisiaj z racji na 23 dzień miesiąca, o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe połączone będzie z nowenną do naszego patrona, św. o. Pio.
2. Wczoraj zakończyłem wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”. Odwiedziłem, a właściwie trzeba by powiedzieć odwiedziliśmy wspólnie z o. Mirkiem, ok. 1/3 rodzin naszej parafii. Już od dziś można umawiać się ze mną na zaległe spotkania, osobiście lub telefonicznie.
3. Przypominam, że jeszcze do końca tego tygodnia, Msze św. odprawiane są w dni powszednie o godz. 9.00, a we wtorek o godz. 6.30.
    - w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bp. i DK.
    - we wtorek – święto nawrócenia św. Pawła
    - w środę – wspomnienie św. św. Tymoteusza i Tytusa, bpp.
    - w piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, pr. i DK
5. W środę o godz. 19.00 zapraszam na dodatkową Mszę św. w intencji XVI Synodu Powszechnego. Po Mszy św. 15 min. adoracja NS. a później spotkanie kolejne spotkanie parafialnej grupy synodalnej. Przypominam, że te spotkania mają charakter otwarty. Oprócz PRD, zapraszam wszystkich zatroskanych o życie Kościoła.
6. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie PRE, w sprawie dalszych prac budowlanych w nowym kościele. Przy tej okazji, chciałbym najpierw podziękować za finansowe wsparcie naszej budowy. Tydzień temu nie ogłaszałem tzw. „tacy gospodarczej”, a mimo to taca była dwukrotnie większa. Zostało zebrane 2 984 zł. Dziękuję również wszystkim rodzinom, które systematycznie wspierają konto naszej parafii stałym przelewem. Numer konta można znaleźć na naszej stronie parafialnej www.parafiakalonka.pl Chciałbym również poinformować, że w ostatnim czasie, w kościele zostały wykonane pomieszczenia przyszłej kotłowni i wentylatorowni. Jeżeli wszystko dobrze się ułoży, to w tym roku planuję wykonanie wszystkich instalacji, oraz tynkowanie i wykonanie posadzki.