1. Jeszcze dziś, z racji na III niedzielę miesiąca zapraszam członków KŻR na spotkanie opłatkowe połączone z wymianą tajemnic. O godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszam na roraty o godz. 06.30, a w czwartek z racji na 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego Patrona, po Mszy św. zostanie odprawiona nowenna do św. Ojca Pio. Bezpośrednio po nabożeństwie czyli ok. godz. 07.30 zapraszam chętnych do pomocy przy tworzeniu świątecznego wystroju naszej kaplicy.
  3. W tym roku w wigilię Bożego Narodzenia w naszej kaplicy będą odprawione dwie tzw. Msze pasterskie. Pierwsza o godz. 22.00 a druga o godz. 24.00.
  4. W pierwszy i drugi dzień świąt porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę. Ponieważ drugi dzień Świąt przypada w niedzielę, w liturgii tego dnia obchodzimy Uroczystość św. Rodziny.
  5. W poniedziałek po świętach przypada święto św. Jana Ap. W tym dniu pod koniec Mszy o godz. 18.00 tradycyjnie poświecimy wino św. Jana apostoła miłości. To okazja do poświęcenia wina. Zgodnie z naszą parafialną tradycją w tym dniu do kaplicy przynosimy wino mszalne do celów liturgicznych, a druga butelkę poświęconego wina zanosimy do domu aby podzielić się winem miłości z naszymi bliskimi.
  6. Chciałbym poinformować, że w ubiegłą niedzielę na tzw. „tacę gospodarczą” zostało zebrane 3 015.00 zł. Tak jak już informowałem, od połowy listopada zostały wznowione prace wykończeniowe we wnętrzu kościoła. Po nad to, za blisko 180 000,00 zł zakupiłem materiał na posadzkę w kościele i na krużganki. Obecnie na naszym parafialnym koncie jest 501000.00 zł. Oczywiście wszystkie wydatki są konsultowane z ERP. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, z naszej parafii i z poza niej.
  7. Przypominam, ze opłatki są ciągle do nabycia w zakrystii. Niestety nie ma już świec Caritasu.