1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W tej intencji modlić się będziemy podczas nabożeństw majowych. Przypominam, że w naszej kaplicy litania do NMP śpiewana jest w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę o godz. 17.30
    • W poniedziałek – wspomnienie MB Fatimskiej. Fatimski różaniec oraz procesja fatimska o godz. 20.00. Serdecznie zapraszam.
    • We wtorek – wspomnienie św. Macieja ap.
    • W czwartek – wspomnienie św. Andrzeja Boboli pr. i m. Patrona Polski
  1. Jutro bezpośrednio po majowym nabożeństwie zapraszamy na spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. A o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”
  2. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 9.00 dzieci pierwszo komunijne odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne oraz po raz pierwszy przystąpią do sakramentu pojednania. Uroczystość Pierwszej Komunii odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.15.
  3. W sobotę 25.05 o godz. 9.00 spowiedź dzieci rocznicowych a rocznica pierwszej Komunii w niedziele 26.05 o godz. 12.15
  4. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tzw. tacę gospodarczą.