1. W dalszym ciągu w całym łódzkim kościele obowiązuje dekret Arcybiskupa Grzegorza Rysia dotyczący praktyk religijnych na czas pandemii koronawirusa. ( treść dekretu wywieszony jest w przedsionku)
  2. W związku z powyższym zawieszamy wszelką aktywność w domu parafialnym, aż do odwołania. Zachowując wszelkie środki ostrożności i stosując się do zaleceń władz kościelnych i rządowych będą sprawowane tylko Msze św. w niedziele według dawnego porządku, a w dni powszednie na czas kwarantanny Msza św. od poniedziałku do piątku sprawowana będzie o godz. 19,30. W sobotę jak zwykle o godz. 9.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii: - w poniedziałek przypada 23 dzień miesiąca przeżywany w naszej parafii jako dzień naszego patrona. Msza św. o godz. 19.30, a po niej nowenna do św. Ojca Pio. – w środę 25 marca uroczystość Zwiastowania NMP.
  4. Podaję do wiadomości naszych parafian, że codziennie od godz. 20.00 do 21.00 w naszej kaplicy, jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwa przebłagalna o powstrzymanie pandemii.
  5. Ponieważ nie będzie rekolekcji wielkopostnych na spowiedź wielkopostną proszę się umawiać ze mną telefonicznie. W kaplicy spowiedź w niedzielę do południa w trakcie Mszy św. w zakrystii, a wieczorem i w dni powszednie przed Mszą św.