1. Dziś z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana jest tzw. „taca gospodarcza”.
  2. 17.30 zapraszam serdecznie na kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali.
  3. W piątek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, do której przygotowujemy się od 10 marca odmawiając na zakończenie Mszy św. jubileuszową nowennę. Msza św. o godz. 18.00, a po niej Droga Krzyżowa. Wcześniej o godz. 15.00, Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo drogi krzyżowej.  W Uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic KŻR.
  5. Chciałbym przypomnieć, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w tradycyjnym terminie czyli od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową, czyli w dniach 25 – 27 marca. Dokładny program rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę.