1. Na początek chciałbym bardzo podziękować wszystkim naszym parafianom, którzy w piątkowy wieczór uczestniczyli w pierwszej między parafialnej Drodze Krzyżowej z Sanktuarium w Starych Skoszewach do Kalonki. W przyszłym roku w piątek przed IV niedzielą Wielkiego Postu między parafialna Droga Krzyżowa rozpocznie się w naszej parafii a zakończy w Starych Skoszewach. Za przygotowanie i prowadzenie nabożeństwa będzie odpowiedzialna nasza parafia.
  2. Dziś o godz. 17.30 kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali. Gorąco zapraszam.
  3. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na próbę scholii „Boży Raban” i zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej, a o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. Od jutra do środy będę prowadził rekolekcje w Bełchatowie a od przyszłej niedzieli w parafii p.w. Matki Odkupiciela w Łodzi. Podczas mojej nieobecności w dni powszednie od poniedziałku do środy w naszej parafii nie będzie Mszy św. Na czas mojej posługi proszę o modlitwę.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. W czwartek na godz. 18.00 zapraszam LSO. W piątek przed południem udam się do chorych pod wskazane adresy. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Od 17.30 spowiedź, a o godz. 18.00 Msza św. na którą zapraszam kandydatów do bierzmowania. Bezpośrednio po Mszy ok. 18.30 droga krzyżowa i nabożeństwo pierwszo piątkowe w kaplicy.
  6. Po Mszy św. w zakrystii można odbierać zaproszenia na „Arenę Rodzin” która odbędzie się w piątek 12 kwietnia w Atlas Arenie.Można również nabywać czekoladowe wielkanocne baranki, świece „paschaliki” i świece „pisanki” w ramach akcji Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  7. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18.00 śpiewać będzie działający przy naszej parafii chór męski „Dysonans”. Po Mszy św. chór wykona krótki koncert pieśni pasyjnych. W imieniu chórzystów gorąco zapraszam.
  8. Zapowiedzi:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

• Marta Katarzyna Krześlak, panna z parafii tutejszej oraz Piotr Jan Kolczyński kawaler z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Łodzi na Julianowie. Zapowiedź druga.
  • Ewelina Marzena Szkudlarek, panna z parafii tutejszej oraz Łukasz Mieczysław Szurko, kawaler z parafii Narodzenia NMP w Lądku Zdroju. Zapowiedź pierwsza.
  • Aleksandra Judyta Rudzka, panna z parafii św. Rafała Kalinowskiego w Wiskitnie oraz Ronald Dobroszek, kawaler z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.