1. Jeszcze dziś zapraszam o godz. 17.30 na nabożeństwo różańcowe.
  2. Tak jak już wcześniej zapowiadałem, wychodząc naprzeciw prośbą naszych parafian, aby przynajmniej raz w tygodniu w naszej parafii była odprawiona poranna Msza św. chciałbym poinformować, że w każdy wtorek od lutego do końca grudnia odprawiana będzie o godz. 6.30.
  3. Od poniedziałku 01.02 rozpoczynamy kolędowe spotkania w kaplicy. Od poniedziałku do piątku będą sprawowane dodatkowe Msze św. o godz. 19.00, podczas której podziękujemy Panu Bogu za miniony rok, i jednocześnie zaniesiemy wspólne prośby o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla naszych rodzin oraz o rychłe ustanie pandemii koronawirusa. W sposób szczególny będziemy pamiętać w naszych modlitwach o wszystkich chorych  i samotnych. Nasze spotkanie będzie też okazją do zapoznania się z bieżącą sytuacją stanu budowy naszego Kościoła , jako świątyni i jako wspólnoty parafialnej, bo przecież parafia jest rodziną rodzin. I tak 01.02 zapraszam mieszkańców Kopanki, 02.02 – Wódki, 03.02 - Dąbrówki i Borek, 04.02 – Kalonki, 05.02 – Niecek i Borchówki
  4. W tym tygodniu w liturgii:

- we wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic zostaną odprawione o godz. 6.30, 18.00 i 19.00.  Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do I Komunii św.

- w piątek – wspomnienie św. Agaty dz. i m.

- w sobotę – wspomnienie św. Pawła Miki i Tow., m.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. W piątek przed południem udam się z Komunią św. do chorych pod wskazane do czwartku adresy.