1.    Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
2.    Po Mszy św. w dalszym ciągu można umawiać się ze mną na zaległe wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Szczególnie czekam na zgłoszenie się rodzin, których dzieci w tym roku szkolnym mają przystąpić do I – Komunii św.
3.    Od jutra wracamy do stałego porządku nabożeństw w dni powszednie. Przypomnę, że w poniedziałek, środę, czwartek i piątek Msza św. sprawowana jest o godz. 18.00. We wtorek o godz. 6.30, a w sobotę o godz. 9.00.
4.    W tym tygodniu w liturgii:
- w poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko
- w środę – święto Ofiarowania Pańskiego, potocznie zwane świętem MB Gromnicznej. W tym dniu zostaną odprawione dwie Msze św. o godz. 9.00 i 18.00 podczas których zostaną poświęcone gromnice. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam wszystkie dzieci przygotowujące się do I – Komunii św. W naszej polskiej tradycji to ostatni dzień śpiewania kolęd. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 działające przy naszej parafii zespoły wokalne czyli „Boży Raban”, „Magnificat” i „Dysonans” zaśpiewają kolędy ze swojego repertuaru. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania, a na zakończenie wieczoru kolęd będzie niespodzianka.
- w sobotę – wspomnienie św. Agaty
5.    W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii. O 17.30 próba żeńskiego zespołu wokalnego. Po Mszy św. czyli ok. godz. 18.30 spotkanie modlitewne. Próba chóru męskiego o 19.45.
6.    W czwartek o godz. 16.00 spotkanie PRE
7.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa, będą połączone  z Mszą św. Ponad to w piątek przed południem udam się z Komunią św. do chorych, pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30.
8.    Papież Franciszek przychylił się do prośby naszego Arcybiskupa Grzegorza i przedłużył okres jubileuszu stulecia naszej Archidiecezji. W związku z tym w dniach 26 – 30.04.2022 odbędzie się Jubileuszowa Pielgrzymka do Rzymu. W zakrystii po Mszy św. można się zapoznać z programem pielgrzymki. Gorąco zachęcam do udziału w tej pielgrzymce, która będzie dziękczynieniem za 100 lat istnienia Archidiecezji Łódzkiej.