1. Z racji na trzecią niedzielę miesiąca jeszcze dziś o godz. 17.00 zapraszam KŻR na nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic. O 17.30 zapraszam na nabożeństwo majowe oraz nowennę przed uroczystością zesłania Ducha św. W dni powszednie nabożeństwo różańcowe jest połączone z Mszą św. z wyjątkiem dni kiedy spotykamy się o godz. 20.00 przy kapliczkach na terenie naszej parafii
  2. W tym tygodniu nabożeństwa majowe przy kapliczkach odbędą się w następujących dniach. W poniedziałek przed posesją państwa Stróżków w Borchówce, We wtoreku państwa Stańczyków w Dobieszkowie. W środę przy kapliczce u pani Działek, róg ul. Magnoliowej i Jaśminowej.
  1. W czwartek o godz. 20.00 po długiej przerwie wznawia swoje próby męski chór „Dysonans”. Mam nadzieję, że wszyscy panowie, którzy śpiewali w naszym chórze do tej pory odliczą się w 100%. Nowy nabór do chóru odbędzie się od września, o czym będę jeszcze informował.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.15 do pierwszej komunii św. przystąpi dwanaścioro dzieci, które od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 przeżywać będą swój biały tydzień podczas Mszy św. o godz. 18.00. Druga grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. za tydzień 23 maja, również podczas Mszy św. o godz. 12.15, a dzień wcześniej, w sobotę o godz. 9.00 dzieci odnowią przyrzeczenia chrzcielne i po raz pierwszy przystąpią do sakramentu pojednania.
  3. W ubiegłą niedzielę na tzw. „tacę gospodarczą” zostało zebrane 2 437.00 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, również tym, którzy wspierają finansowo naszą Parafię stałymi co miesięcznymi zleceniami bezpośrednio na konto naszej parafii. Jak można zauważyć póki co trwają prace związane z pokryciem blachą domu parafialnego. Trwają również prace związane z projektem zamiennym naszego kościoła, który umożliwi dalsze prace wykończeniowe.
  4. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się, nasz parafianin, kawaler Arkadiusz Brzeziński oraz Marta Przeganiała, panna z parafii św. Marcina w Oszkowicach. Zapowiedź druga