1. Z racji na drugą niedzielę miesiąca, dziś zbierana jest tzw. „taca gospodarcza”.
  2. Jałmużnę wielkopostną zbieraną do pudełeczek skarbonek Caritasu, można składać do koszyczka pod ołtarzem.
  3. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie PRE.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 chciałbym się spotkać z rodzicami dzieci, które w maju przystąpią do I – Komunii św.
  6. Również w przyszłą niedzielę o 17.30 zapraszam KŻR na nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic.
  7. Gorąco dziękuje wszystkim którzy wczoraj poświecili swój czas na przygotowanie remont i sprzątanie kaplicy polowej.
  8. Gazety i intencje.
  9. W tym tygodniu do domu Ojca odszedł nasz parafianin z Bukowca Andrzej Zawadzki. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek o godz. 13.00. W jego intencji odmówmy modlitwę….