OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – NIEDZIELA PALMOWA

1. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszki na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.
  2. Jeszcze dzisiaj o godz. 17.30 zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo Gorzkich Żali
  3. W poniedziałek o 17.00 próba naszej parafialnej scholii i zespołu „Magnificat”. A o godz. 20.00 próba chóru męskiego.
  4. W środę o godz. 9.00 zapraszam chętnych do pomocy w pracy przy instalacji Grobu Pańskiego.
  5. Od czwartku rozpoczynamy Triduum Paschalnego. I tak:

-  godz. 8.00 -jutrznia w naszej kaplicy

-  godz. 10.00 - Msza Krzyżma w Archikatedrze

-  godz. 18.00 - Msza Wieczerzy Pańskiej w naszej kaplicy

- godz. 8.00 Jutrznia w naszej kaplicy

-  godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia – czyli Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz Droga Krzyżowa

-  godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej

W sobotę- o godz. 8.00 Jutrznia

- od godz. 9.00 do 12.00 – co pół godziny – świecenie pokarmów w kaplicy

- godz. 12.30 święcenie pokarmów w domach pod wcześniej zgłoszonymi adresami

- godz. 15.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia (rozpoczynamy nowennę przed Świętem Miłosierdzia), a po niej świecenie pokarmów co pół godziny do godz. 17.00. - godz. 20.00  WIGILIA PASCHALNA

WIEKANOC

GODZ. 6.00 -REZUREKCJA W pierwsze święto nie będzie Mszy o godz. 9.00 a późniejsze Msze św. o godz. 11.00; 12.15 i 18.00

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze jak w każdą niedzielę.

1. Po Mszy św. można nabywać chlebki do święconki, czekoladowe baranki oraz tzw. Paschaliki. Wszystko po 5 zł. Kupując jeden z tych produktów wspieramy nasze Parafialne Koło Caritas.
  2. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą, dziękuje również rodzinom, które systematycznie zasilają konto budowy dyspozycjom stałego przelewu. Ilość tych rodzin w ostatnim czasie nieznacznie wzrosła, ale w dalszym ciągu zachęcam do takiej formy wsparcia dzieła budowy naszej świątyni. Chciałbym też poinformować, że podczas głoszonych w tym roku rekolekcji zebrałem blisko 12 000 zł. na potrzeby naszej parafii.