1 Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe w intencji naszych rodzin. Po wieczornej Mszy św. ok. 18.30 zapraszamy na parafialny wieczór kolęd. Wystąpi schola „Boży Raban”, chór męski „Dysonans”, zespół „Seniorzy z Kalonki” oraz żeński zespół wokalny „Magnificat”. Mogą się również pojawić się niespodzianki.

2 We wtorek ostatni dzień starego roku. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza dziękczynno – błagalna podczas której podsumujemy najważniejsze wydarzenia minionego roku w naszej parafii.

3 W sylwestrowy wieczór odbędzie nocny spacer w ramach sylwestrowej edycji TdK. Początek w kaplicy o godz. 21.00. Po spacerze będzie możliwość spędzenia sylwestra w „Owczarni”. Spotkanie będzie miało charakter „koszyczkowy”.  Po Mszy św. przyjmuję  zapisy tych, którzy chcą przywitać Nowy Rok w domu parafialnym.      

4 W środę pierwszy dzień Nowego 2020 roku, uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju.  Porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę. Po wieczornej Mszy św. tj. ok. godz. 19.00 zapraszam na noworoczny koncert. Tym razem naszym gościem będzie zespół "ot•O•nasze trio", którzy w Nowy Rok wprowadzą nas w rytmie polskich znanych i lubianych piosenek oraz światowych jazzowych standardów. Nie zabraknie również wspólnego śpiewania kolęd.  Wstęp wolny.  Na zakończenie tradycyjnie będzie można złożyć datek na potrzeby naszej parafii.     

5 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. w czwartek i piątek Msza św. o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 9.00. W piątek przed południem udam się do chorych pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy.

6 W sobotę 04.01 o godz. 18.00 w auli WSD ks. Arcybiskup Grzegorz Ryś zaprasza przedstawicieli służby zdrowia na spotkanie opłatkowe.

7 W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci które do komunii św. przystąpią w 2021 roku, w celu ustalenia ostatecznej daty uroczystości komunijnej.         

8 Przypomnę, że wizyta duszpasterska zwana kolędą rozpocznie się we wtorek 7 stycznia. W tym roku pomagać mi będzie w kolędzie ojciec Mirosław Lesiecki Pasjonista obecnie pracujący w Rzymie a prywatnie mój przyjaciel z technikum. Tym razem rozpoczniemy od odwiedzenia naszych parafian mieszkających w Grabinie. Szczegółowy plan kolędy po Nowym Roku, będzie dostępny na parafialnej stronie internetowej. Na czas kolędy Msza św. w dni powszednie odprawiana będzie o godz. 9.00