1. Przypominam, że w miesiącu maju w naszej kaplicy litania do NMP śpiewana jest w dni powszednie po Mszy św. a w niedzielę o godz. 17.30
  2. Od poniedziałku do piątku dzieci, które dziś przystąpiły do I Komunii św. będą przeżywać swój „biały tydzień”, podczas Mszy św. o godz. 18.00.
    • W czwartek- przypada 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego patrona. Msza św. o uzdrowienie fizyczne i duchowe za wstawiennictwem Ojca Pio i nowenna o godz. 18.00
    • W piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
  1. Jutro tj. w poniedziałek bezpośrednio po majowym nabożeństwie zapraszamy na spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. A o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”
  2. W sobotę 25.05 o godz. 9.00 spowiedź dzieci rocznicowych, po Mszy próba liturgiczna, a rocznica pierwszej Komunii za tydzień w niedziele 26.05 o godz. 12.15
  3. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na tacę gospodarczą. Tym razem zostało zebrane 3 964.00 zł. Na konto KMAŁ przesłałem kolejne 5 000.00 zł. Obecnie trwają prace związane z instalacją elektryczną oraz prace murarskie wewnątrz kościoła.