1. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo majowe. Przypomnę, że w dni powszednie nabożeństwa majowe  odprawiane są bezpośrednio po Mszy św.

- w środę – przypada 13 maja, to 103 rocznica pierwszego objawienia Matki Bożej w Fatimie. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie się Mszą św. o godz. 20.00, po Mszy nabożeństwo majowe, różaniec i procesja światła. Przypominam o zabraniu lampionów.

- w czwartek – święto św. Macieja apostoła. * - komunikat Arcybiskupa.

- w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, męczennika

1. Decyzją ks. Arcybiskupa dyspensa od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. przedłużona została do końca maja.
  2. Bardzo dziękuję za finansowe wsparcie naszej parafii. Ofiary na tzw. tacę można złożyć do koszyczka na stoliku przy wyjściu z kaplicy.
  3. W tym tygodniu odeszła do Pana w wieku 95 lat śp. Regina Matraszek. Pogrzeb odbędzie się w naszej kaplicy we wtorek o godz. 13.00.