1. Dziś o godz. 17.30 kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali, a podczas Mszy św. o godz. 18.00 śpiewać będzie działający przy naszej parafii chór męski „Dysonans”. Po Mszy św. chór wykona krótki koncert pieśni pasyjnych. W imieniu chórzystów gorąco zapraszam.
  2. Od dzisiaj do środy ks. proboszcz głosi rekolekcje w parafii p.w. Matki Odkupiciela w Łodzi. Od jutra do środy w naszej parafii nie będzie Mszy św. Na czas mojej posługi proszę o modlitwę.
  3. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na próbę scholii „Boży Raban” i zespołu wokalnego „Magnificat”. O godz. 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej, a o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Bezpośrednio po Mszy ok. 18.30 droga krzyżowa.
  5. Po Mszy św. w zakrystii można odbierać zaproszenia na „Arenę Rodzin” która odbędzie się w piątek 12 kwietnia w Atlas Arenie. Początek o godz. 17.00. Spotkanie zakończy się drogą  krzyżową z Atlas Areny do parafii Chrystusa Króla. Można również nabywać czekoladowe wielkanocne baranki, świece „paschaliki” i świece „pisanki”  w ramach wielkanocnej akcji pomocy ubogim Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd poświecenia palemek. Szczególną oprawę muzyczną będzie miała suma o godz. 11.00 podczas której zespół wokalny „Magnificat” zaśpiewa pieśni pasyjne. Przed Mszą św. o godz. 12.15 odbędzie się uroczysta procesja z palmami na pamiątkę uroczystego wjazdu do Jerozolimy. Przypominam, że za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana będzie tzw. taca gospodarcza, a po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na kwiaty do symbolicznego grobu Pana Jezusa.
  7. Zapowiedzi:

Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Ewelina Marzena Szkudlarek, panna z parafii tutejszej oraz Łukasz Mieczysław Szurko, kawaler z parafii Narodzenia NMP w Lądku Zdroju. Zapowiedź druga.

- Aleksandra Judyta Rudzka, panna z parafii św. Rafała Kalinowskiego w Wiskitnie oraz Ronald Dobroszek, kawaler z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.