1. Jeszcze dziś zapraszam o godz. 17.30 na nabożeństwo różańcowe.
  2. Przypominam, że w każdy wtorek od lutego do końca grudnia, Msza św. odprawiana będzie o godz. 6.30.
  3. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku, kontynuujemy „kolędowe spotkania w kaplicy”.  Na dodatkową Mszę św. o godz. 19.00 zapraszam w poniedziałek naszych parafian mieszkających w Dobieszkowie, we wtorek mieszkańców Grabiny, w środę mieszkańców Bukowca, a w czwartek mieszkańców Dąbrowy.

- w środę – wspomnienie św. Scholastyki

- w czwartek – wspomnienie MB z Lourdes i 29 światowy dzień chorych. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie udzielany sakrament chorych.

1. W tym tygodniu, racji na drugi piątek miesiąca w naszej kaplicy od godz. 15.00 do 24.00 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Na stoliku z gazetami jest lista na której proszę o zapisanie się osób chętnych do modlitewnego czuwania.
  2. W przyszłą niedzielę będzie zbierana tzw. „taca gospodarcza”.