1.    Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
2.    Po Mszy św. w dalszym ciągu można umawiać się ze mną na zaległe wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Szczególnie czekam na zgłoszenie się rodzin, których dzieci w tym roku szkolnym mają przystąpić do I – Komunii św.
3.    W tym tygodniu w liturgii:
- w czwartek wspomnienie św. Scholastyki dz.
4.    W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii. O 17.30 próba żeńskiego zespołu wokalnego. Po Mszy św. czyli ok. godz. 18.30 spotkanie modlitewne. Próba chóru męskiego o 19.45.
5.    Ponieważ praktycznie od soboty rozpoczynają ferie zimowe i potrwają prawie do końca lutego. W związku z tym w najbliższą środę Msza św. będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 19.00, po niej 15 minutowa adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie grupy synodalnej. Zapraszam wszystkich, którzy do tej pory uczestniczyli w tych spotkaniach oraz zainteresowanych życiem Kościoła.
6.    W czwartek o godz. 16.00 spotkanie PRE
7.    W tym tygodniu przypada drugi piątek miesiąca, czyli dzień adoracji Najświętszego sakramentu. Czuwanie jak zwykle rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a zakończy się o godz. 24.00. Na stoliku z gazetami jest wyłożona lista dla osób które będą adorować Pana Jezusa.
8.    Jak już wspominałem tydzień temu, w dniach 26 – 30.04.2022 odbędzie się Jubileuszowa Pielgrzymka do Rzymu. Dobrze byłoby, aby i z naszej parafii pojechała liczna reprezentacja. Zachęcam do zapisywania się w zakrystii po Mszy św. do końca lutego. Nasza parafia skorzystała z oferty KPBP i chciałbym zorganizować pięciodniową pielgrzymkę samolotową. Ze szczegółami programu i ceną pielgrzymki można zapoznać się za w zakrystii.
9.    Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”.