1. Zgodnie z zapowiedzią z sprzed tygodnia po Mszy zbierane będą ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. W miesiącu czerwcu nabożeństwo do NSPJ w dni powszednie połączone będzie z Mszą św. a w niedziele o godz. 17.30. Do najbliższej soboty podczas nabożeństwa odmawiać będziemy również nowennę przed uroczystością zesłania Ducha św. która już w najbliższą niedzielę.

W poniedziałek – wspomnienie Karola Lwangi i Tow. mm.

W środę – wspomnienie św. Bonifacego bp. i m.

W sobotę – wspomnienie św. Jadwigi Królowej

1. W środę grupa naszych parafian wylatuje do Armenii i Gruzji. Autokar będzie podstawiony o godz. 17.30 a pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z nabożeństwem do NSPJ.W piątek nie będzie wizyty u chorych. Spowiedź pierwszo piątkowa o godz. 17.30.
  3. W sobotę 08.06 od godz. 20.45 rozpocznie się czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha św. w kościele p.w. WNMP w Starych Skoszewach. A oto program czuwania:

o 20.45 – powitanie i zawiązanie wspólnoty,

o 21.00 – Apel Jasnogórski i Akatyst do Ducha św.

o 21.50 – przerwa na posiłek,

o 22.50 – adoracja, uwielbienie i modlitwa o wylanie Darów Ducha św. o 24.00 - Eucharystia