1. Jeszcze dziś o 17.30 nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro o godz. 17.00 próba dziecięcej scholii „Boży Raban” oraz zespołu wokalnego „Magnificat”. Z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca Msza św. w intencji Odnowy w Duchu św. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  3. W najbliższą środę, zwaną środą popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem będą odprawione o godz. 9.00 i 18.00.
  4. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. O godz. 15.00 jeśli pogoda dopisze to odbędzie się polowa droga krzyżowa a druga po wieczornej Mszy św. około 18.00. Od najbliższej niedzieli zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali.
  5. W sobotę 9 marca od godz. 10.30 rozpoczną się warsztaty dla kobiet pod hasłem „Negocjacje na obcasach” Jest jeszcze jedno wolne miejsce.
  6. Już w sobotę 16 marca w naszej parafii rozpoczną się tygodniowe Misje Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Jezu ufam Tobie”. Tak jak wspominałem Misje mają nas przygotować na jubileusz 100-lecia powstania Diecezji Łódzkiej. Już teraz proszę o modlitwę o błogosławione owoce tych Misji, tym bardziej, że będą to pierwsze misje w historii naszej parafii. Misje Miłosierdzia rozpoczną się w sobotę 16 marca o godz. 17.30 uroczystym przyjęciem i powitaniem peregrynującym Obrazem Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Faustyny. Pamiętajmy również oo. Józefie Klemenzie TJ z Wrocławia, który będzie przewodniczył naszym Misjom. Bardzo proszę o rozprowadzenie zaproszeń, czyli ulotki z programem Misji, aby dotarły do wszystkich domów w naszej parafii.
  7. Bardzo dziękuję za wczorajszą obecność na balu karnawałowym a szczególnie osobom, które ten bal przygotowały, panią które upiekły ciasta oraz osobą, które ofiarowały fanty na aukcje.
  8. Po Mszy św. można zapisać się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zostało jeszcze tylko sześć wolnych miejsc.
  9. W przyszłą niedzielę będzie zbierana tzw. „taca gospodarcza”.