1. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo majowe połączone z nowenną modlitw do Ducha św. przed dniem Pięćdziesiątnicy. W tym tygodniu, podobnie jak w ubiegłym od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 nabożeństwa majowe odprawiane będą przy kapliczkach na terenie naszej parafii  w następującym porządku.

25.05 – przy kapliczce u pp. Stróżków w Borchówce Dolnej

26.05 – przy kapliczce u pp. Stańczyków w Dobieszkowie

27.05 – przy kapliczce na skrzyżowaniu w Dobieszkowie.

28.05 – przy krzyżu w Borchówce Górnej

29.05 – przy krzyżu w Bukowcu

1. Od piątku trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna połączona jest z Mszą św. Przypominam o obowiązkowej obecności kandydatów do bierzmowania. Sama uroczystość bierzmowania będzie miała miejsce w środę 3 czerwca o godz. 18.00.
  2. W sobotę w wigilię uroczystości Zesłania Ducha św. w naszej parafii od godziny 21.00 rozpoczniemy modlitewne czuwanie wzywając darów Ducha św. Msza św. o godz. 22.00. W związku z tą uroczystością zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się do grupy animującej śpiew na próbę scholii w środę o godz. 19.00.
  3. Decyzją ks. Arcybiskupa dyspensa od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. przedłużona została do końca maja.