1. Przypominam, że w naszej parafii nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w niedziele o godz. 17.30 a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.
  2. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna połączona jest z czerwcowym nabożeństwem. Gorąco zachęcam do udziału w tych nabożeństwach.
  • we wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Królowej
  • w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. To również dzień naszej comiesięcznej adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Przypominam, że adorację rozpoczynamy koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a zakończenie adoracji o godz. 24.00. Tym razem nasze modlitewne czuwanie wpisuje się w Archidiecezjalne Święto Eucharystii. Zachęcam do wpisania się na listę adorujących. Lista wyłożona jest na stoliku z gazetami.
  • w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  1. Ksiądz proboszcz z grupą naszych parafian od dziś do następnej niedzieli włącznie uczestniczyć będzie w pielgrzymce śladami św. Pawła na Malcie. Bardzo gorąco prosi o modlitwę o szczęśliwy przebieg pielgrzymki, jednocześnie zapewniając o modlitwie z swoich parafian.
  2. Intencje

godz. 18.00 – gregorianka – śp. Mariana Dynka

godz. 6.30 – dziękczynno – błagalna w 8 rocznicę ślubu Ani i Pawła

godz. 18.00 – gregorianka + nabożeństwo do NSPJ z procesją