1. Jeszcze dziś z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 zapraszam na różaniec połączony z wymianą tajemnic na okres wakacyjny. Przypominam, że nabożeństwa czerwcowe odprawiane są w naszej kaplicy w niedziele o godz. 17.30 a w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.

- we wtorek – przypada dzień naszego Patrona. Msza o uzdrowienie fizyczne   i duchowe o godzinie 18.00, a nowenna do św. Ojca Pio połączona będzie z nabożeństwem czerwcowym.

- w środę – uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela.

- w czwartek o godz. 9.00 Msza św. na zakończenie tego specyficznego roku szkolnego w Sanktuarium WNMP w Starych Skoszewach.

1. W przyszłą niedzielę w wigilię uroczystości św. św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00, najprawdopodobniej w kaplicy polowej, zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich solenizantów z naszej parafii i nie tylko. Jednak ze względu na koronawirusa w tym roku wyjątkowo po Mszy św. nie będzie agapy na terenie domu parafialnego. Bardzo mi z tego powodu przykro, ale lepiej, jak to się mówi, dmuchać na zimne.
  2. W ubiegłym tygodniu podczas wszystkich Mszy św. zbierana była tzw.„taca gospodarcza”. Tym razem zebrane zostało 3.207.50 zł. Na konto Kurii przelałem kolejne 5.000.00 zł. Do końca 2021 roku musimy oddać jeszcze 90.000.00 tysięcy zł. Stan naszego parafialnego konta w Banku Spółdzielczym w Andrespolu obecnie to blisko 340.000.00 zł. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie ruszą przerwane pół roku temu, prace instalatorskie. W tym miejscu chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim naszym parafianom oraz naszym dobroczyńcom z poza parafii, za regularne wsparcie konta budowy, oraz za ofiary składane bezpośrednio na moje ręce. Niech Bóg wszystkim ofiarodawcom błogosławi na każdy dzień.