1. Przypominam, że w lipcu i sierpniu Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku sprawowane będą o godz. 19.00, w sobotę o godz. 9.00, a w niedziele o godz. 9.00; 11.00 i 19.00. Podczas wakacji nie będzie też żadnych spotkań dla grup parafialnych i dodatkowych nabożeństw.

- w poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli

- w środę święto św. Benedykta, op. Patrona Europy

- w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

-w sobotę wspomnienie św. św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników. Sobota to również 13 dzień lipca w którym wspominamy kolejne objawienia Fatimskie. Po Mszy św. o godz. 9.00 zostanie odprawiony Fatimski Różaniec i procesja z figurą Matki Boskiej Fatimskiej.

1. W przyszłą niedzielę zbierana będzie tzw. taca gospodarcza.
  2. W środę 10 lipca idę do szpitala. Bardzo proszę o modlitwę. Nie wiem kiedy wrócę. A pod moją nieobecność posługę w naszej parafii podejmie neoprezbiter ks. Michał Kardynia od dnia 10 do 17 lipca a potem od 30 lipca do 18 sierpnia. Proszę o życzliwe przyjęcie młodego księdza i wszelką pomoc. W pozostałym czasie posługę duszpasterską będzie sprawował ks. Piotr Przesmycki SDB.
  3. Gazety i intencje