1. Zgodnie z zapowiedzią z przed tygodnia z racji na początek tygodnia misyjnego, po Mszy zbierane będą ofiary na misje, aby wspomóc materialnie polskich misjonarzy w ich posłudze ewangelizacyjnej. W intencji misji modlić się będziemy przez cały tydzień podczas nabożeństw różańcowych.
  2. Jeszcze dziś z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 zapraszam członków KŻR na spotkanie formacyjne połączone z wymianą tajemnic. O godz. 17.30 odbędzie się nabożeństwo różańcowe.
  3. W tym tygodniu w liturgii:

- we wtorek – wspomnienie św. Jana Pawła II pap.

- w środę – 23 dzień miesiąca przeżywany w naszej parafii jako dzień naszego Patrona.

  1. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban” i równolegle żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej.
  2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w Owczarni.
  3. Na stoliku przy wyjściu z kaplicy oraz w przedsionku można pobrać kartki na wypominki. Za zmarłych wymienionych w tegorocznych wypominkach modlić się będziemy podczas procesji na cmentarz 01.11 po Mszy św. o godz. 11.00 a także w dzień zaduszny po Mszy św. o godz. 9.00. Jeżeli ktoś chciałby aby modlić się za jego bliskich zmarłych przez cały rok prawie w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 powinien to jednoznacznie określić pisząc na kartce z wypominkami słowo „CAŁOROCZNE”.
  4. Już dziś zapraszam na Mszę św. i muzyczne zaduszki w sobotę 02.11 o godz. 18.00. Tym razem naszym gościem będzie zespół „Trio łódzko chojnowskie”, który zaprezentuje piosenki z repertuaru śp. Jacka Kaczmarskiego oraz własne utwory do jego poezji. Ze względu na trwające w nowym kościele prace instalatorskie w tym roku zarówno Msza św. za zmarłych muzyków jak muzyczne zaduszki odbędą się w naszej kaplicy. A zatem liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś po Mszy św. można nabywać zaproszenia w cenie 20 zł.
  5. Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na tzw. „tacę gospodarczą”. Tym razem zostało zebrane 4 037 zł. Kolejne 5000 zł przelałem na konto KMAŁ. Do tej pory spłaciliśmy 50 tys. zł. Jeżeli dodamy do tego roczną dotację na budowę naszej świątyni w wysokości 40 tys. zł. to jak łatwo obliczyć do oddania zostało 210 000.00. Raz jeszcze dziękuję tym wszystkim, którzy systematycznie wspierają budowę naszej świątyni. Bóg zapłać.
  6. W przedsionku można pobrać albo od razu wypełnić ankietę dotyczące preferencji komunikacyjnych mieszkańców GN. Wypełnioną ankietę można zostawić również u  ks. Proboszcza