- w poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dz. i m.

- we wtorek – święto św. Wawrzyńca diak. I m.

- w piątek – przypada 13 dzień sierpnia, czyli kolejna rocznica objawień MB Fatimskiej. W tym dniu na Mszę św. i fatimski różaniec zapraszam o godz. 20.30. Przypominam o zabraniu świec lub lampionów.

- w sobotę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, pr. i m.

1. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy św. czyli o godz. 9.00, 11.00 i 19.00, odbędzie się obrzęd pobłogosławienia ziół i kwiatów.

Bezpośrednio po Mszy św. wyruszy piesza pielgrzymka do sanktuarium MB Skoszewskiej. Główne uroczystości odpustowe w Starych Skoszewach odbędą się o godz. 12.00. Gorąco zachęcam do udziału w naszej parafialnej pielgrzymce.

1. Zapowiedzi:

Do sakramenty małżeństwa przygotowują się: panna Anna Stańczyk i kawaler Marcin Jędrasiak, oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.