1. Przypominam, że na czas wakacji Msza św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku sprawowana będzie o godz. 19.00, a w sobotę o godz. 9.00, a w niedziele Msze św. sprawowane będą o godz. 9.00 i 11.00 i 19.00. W wakacje nie będzie też dodatkowych nabożeństw. O okolicznościowych nabożeństwach będę informowała w ogłoszeniach parafialnych.
  2. I tak w poniedziałek przypada 13 dzień lipca. To kolejna rocznica objawień fatimskich. A zatem jutro nie będzie Mszy św. o godz. 19.00. Na wieczór Fatimski zapraszam o godz. 20.30. Nasze spotkanie z Matką Bożą rozpoczniemy od Mszy św. a po niej odmówimy radosną część różańca. Na koniec odbędzie się procesja światła z figurą MB Fatimskiej. Przypominam o zabraniu świec lub lampionów.
  3. Od jutra na terenie naszej parafii prowadzone będą pół kolonie o tematyce ekologicznej dla zuchów ZHR.
  4. Od wtorku do czwartku czyli 14,15 i 16 lipca w naszej kaplicy nie będzie Mszy św.
  5. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą.