1. Już po raz ostatni przypominam, że od 1 lipca do końca sierpnia w naszej parafii obowiązuje wakacyjny porządek Mszy św. Przypomnę, że w niedziele Msze św. sprawowane będą o godz. 9.00, 11.00 i 19.00. W wakacje nie będzie niedzielnych nabożeństw przed wieczorną Mszą św. W dni powszednie w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 19.00, we wtorek o godz. 6.30, a w sobotę o godz. 9.00. W wakacje nie ma także spotkań grup parafialnych oraz adoracji Najświętszego Sakramentu w drugi piątek miesiąca.
  2. W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek – wspomnienie św. Brunona  Bonifacego bp. i m.

- we wtorek – wspomnienie św. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników. Wtorek to również 13 dzień lipca. O godz. 20.30 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. a po niej fatimski różaniec w kolejną rocznicę Objawień MB.

- w czwartek – wspomnienie św. Bonawentury bp. i DK

- piątek – wspomnienie NMP z Góry Karmel

  1. W ubiegłą niedzielę na przydomową windę dla Weroniki Badowskiej zebrana została suma 6 753. 00 zł. W imieniu Weroniki i jej Mamy składa serdeczne staropolskie Bóg zapłać.
  2. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tzw. „tacę gospodarczą”.
  3. Raz jeszcze chciałbym bardzo podziękować Dominikowi Piestrzeniewiczowi za wykoszenie naszej działki. Dziękuję wszystkim, którzy często bezimiennie i oczywiście bezinteresownie dbają o teren naszej parafii. Bardzo proszę, aby znalazł się chętny do wykoszenia obrzeży przy chodnikach.