1. Od dzisiaj ks. proboszcz rozpoczyna poszpitalną rehabilitację w Mariówce, która potrwa praktycznie do końca sierpnia. W tym czasie posługę duszpasterską w naszej parafii pełnić będzie o. Mirosław Lesiecki CP (pasjonista). Wszystkie sprawy kancelaryjne proszę załatwiać w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. W nagłych sytuacjach proszę dzwonić do o. Mirosława pod numerem telefonu: 785 155 749.

- we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów

- w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego

- w sobotę – wspomnienie św. Dominika założyciela zakonu Dominikanów.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. W piątek przed południem o. Mirosław uda się do chorych pod wskazane adresy. Proszę się umawiać z Ojcem indywidualnie albo przez telefon.
  2. Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”.

Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się,  Zuzanna Julia Kulik, panna z parafii tutejszej ora Michał Kowalczyk, kawaler z parafii NMP Królowej Polski w Łodzi. Zapowiedź druga