1. Dziś po każdej Mszy św. w całej naszej Archidiecezji przeprowadzana jest zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w rok temu w Bejrucie. Jutro dzień solidarności z naszymi braćmi z Libanu. Ksiądz Arcybiskup zaprasza, jak słyszeliśmy tydzień temu, na Mszę św. do naszej Archikatedry. O godz. 18.00 drogą satelitarną połączymy się z modlącymi się chrześcijanami w Bejrucie.

- w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, pr.

- w piątek – święto Przemienienia Pańskiego

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św.
  2. Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie zbierana tzw. :taca gospodarcza”.
  3. Zapowiedzi:

Do sakramenty małżeństwa przygotowują się: Dominik Stępień, kawaler z parafii św. Antoniego w Łodzi oraz Joanna Elżbieta Poper, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

A także panna Anna Stańczyk i kawaler Marcin Jędrasiak, oboje z parafii tutejszej.