1. Od środy 1 września wracamy do stałego porządku nabożeństw. Przypomnę, że w dni powszednie Msza św. w pon.; środę.; czwartek.; i piątek, o godz. 18.00, we wtorki 6.30, a w sobotę jak zwykle o 9.00.
  2. Pierwsze spotkanie dla organizatorów XIX edycji Amatorskiego Rajdu Rowerowego i Pieszego „Tour de Kalonka” odbędzie się jutro, tj. w poniedziałek 30 sierpnia bezpośrednio po Mszy św. czyli ok. godz. 19.30. Objazd tras dla przewodników odbędzie się w soboty 04 i 11 września.
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego w SP w Starych Skoszewach dla klas I – III odbędzie się o godz. 9.00. O godz. 10.00 Msza św. dla wszystkich klas, a o godz. 11.00 swoje spotkanie w szkole rozpoczynają klasy IV – VIII.
  4. Informacje dotyczące I – Komunii św. oraz sakramentu bierzmowania w roku szkolnym 2021/22 będą podane w przyszłą niedziele
  5. W tym tygodniu w liturgii: - w piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza niedziela miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą połączone z Mszą św. Ponad to w piątek przed południem udam się z Komunią św. do chorych pod wskazane najpóźniej do czwartku, adresy.
  2. Jeszcze raz podaję ogłoszenia z sprzed tygodnia, które otrzymała nasza parafia z Urzędu Gminy Nowosolna. Dziś w Gmino Parkowym Centrum Kultury i Ekologii w Plichtowie o godz. 15.00 rozpocznie się gminny piknik rodzinny „Babie Lato”. Szczegóły na stronie internetowej naszej gminy. Druga prośba to przypomnienie o konieczności wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Spisać się można na stronie gov.pl lub pod nr 22 279 99 99 a także u rachmistrza spisowego w Gminie Nowosolna.