1. Wczoraj dzięki współpracy naszych parafian z Wójtem Gminy Nowosolna, Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz ZHR - em, mogliśmy zorganizować myślę kolejną udaną imprezę familijno – rekreacyjną dla blisko 400 osób. Chciałbym bardzo podziękować sponsorom, wolontariuszom, przewodnikom i wszystkim osobom które w jakikolwiek sposób włączyły się w organizację Rajdu TdK. Szczególne podziękowania składam na ręce właścicieli ośrodków: Restauracji Róży Wiatrów w Cesarce, Raz na Wozie w Buczku i Campoverde z ul. Grabińskiej w Łodzi. które ugościły uczestników Rajdu pyszną zupą. We wtorek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam wszystkich organizatorów na podsumowanie XVIII edycji Rajdu.

- w poniedziałek – w naszej parafii uroczystość św. O. Pio naszego patrona. O godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienie fizyczne i duchowe oraz nowenna do naszego Patrona.

- w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, pr.

- w sobotę – wspomnienie św. Wacława, m.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban” i równolegle żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. A o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W czwartek o godzinie 10.00 zbiórka dla pielgrzymów wyjeżdzających do Ziemi Św. i Jordanii. Po Mszy św. pakujemy bagaże i jedziemy na lotnisko im. F. Chopina w W-wie. Powrót pielgrzymki w sobotę 05.10 ok. godz. 10.00. Podczas mojej i ks. Piotra nieobecności posługę duszpasterską w parafii będzie pełnił ks. Karol Andrzejczak, były dziekan dekanatu Strykowskiego.