1 Jutro 28.09 w liturgiczne wspomnienie bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. siostry Faustyny,  o godz. 15.00 zachęcam do udziału w modlitewnym wydarzeniu: „Iskra Miłosierdzia”, czyli koronka na ulicach świata. W naszej parafii tradycyjnie spotykamy się przy kapliczce MB na skrzyżowaniu ul. Aksamitnej i przedłużenie ul. Marmurowej.

2  W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek – wspomnienie św. Wacława, męczennika.

- we wtorek – święto św. św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

- w środę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i Doktora Kościoła

- w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, zakonnicy i Doktora Kościoła

- w piątek – wspomnienie św. Anioła Stróża

3 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą połączone z Mszą św. W czwartek na Mszą św. o godz. 18.00 zapraszam na comiesięczne spotkanie SLO. W piątek przed południem udam się z Komunią św. do chorych pod wskazane adresy. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania czyli młodzież z klasy I szkół średnich.   Przypominam, że w pierwsze piątki miesiąca całonocna adoracja NS odbywa się w Sanktuarium w Starych Skoszewach. Początek adoracji od godz. 19.00. W naszej parafii adoracja NS odbywa się w drugi piątek miesiąca w godz. 15.00 – 24.00. Więcej informacji związanych z tą adoracją podam za tydzień.Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca o godz. 9.00

4 Jutro tj. w poniedziałek zapraszamy na spotkanie modlitewne bezpośrednio po wieczornej Mszy św.

5 We wtorek bezpośrednio po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie PKC.

6 W czwartek o godz. 16.30 kolejne spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.

7 W najbliższą niedzielę dokładnie w liturgiczne wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, o godz. 12.15 zostanie odprawiona Msza św. w intencji właścicieli zwierząt. Po Mszy św. tradycyjne błogosławieństwo zwierząt domowych i hodowlanych.

Tego samego dnia o godz. 18.00 w kościele farnym w Brzezinach odbędzie się uroczysta Msza św. zapowiadająca obchody 100 rocznicy powstania naszej Archidiecezji.

8 Przypominam, pierwsze spotkanie z rodzicami kandydatów do I Komunii św. odbędzie się w  niedzielę 11 października po Mszy o godz. 12.15.

9  Gazety i intencje na nadchodzący tydzień.

10 W tym tygodniu do domu Ojca odszedł nasz parafianin śp. Marian Piekarski lat 72. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….