1. W najbliższą niedzielę o godz. 12.15 zostanie odprawiona Msza św. w intencji właścicieli zwierząt z racji na przypadające w piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. Po Mszy błogosławieństwo naszych „braci mniejszych”.
  2. Trwa Miesiąc październik. W naszej parafii nabożeństwo różańcowe w dni powszednie połączone jest z Mszą św. a w niedzielę o godz. 17.30.

- w poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 18.00 zostaną poświęcone różańce dla dzieci które przegotowują się do I – Komunii św. Zapraszam zatem dzieci wraz rodzicami.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban” i równolegle żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. A o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W związku z moją nieobecnością związaną z pielgrzymka, w najbliższy piątek udam się z komunią św. do chorych pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy.
  3. Również w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w Owczarni.
  4. Za tydzień z racji na drugą niedziele miesiąca zbierana będzie tzw. „Taca Gospodarcza”. Ale również w przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszy zbierane będą ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II. Zbierane fundusze przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  5. Wczoraj szczęśliwie powróciła do swoich domów grupa pielgrzymów do Ziemi Świętej i Jordanii. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować KPBP za zorganizowanie naszej pielgrzymki oraz naszemu przewodnikowi ks. Piotrowi Przesmyckiemu za trud prowadzenia nas po Ziemi Świętej zwaną Piątą Ewangelią. Szczególne podziękowania składam na ręce ks. Karola Andrzejczaka, który pod moją nieobecność pełnił w naszej parafii posługę duszpasterską. Dziękuje również wszystkim naszym parafianom, którzy modlili się w intencji naszej pielgrzymki. Ja osobiście a myślę, że i wszyscy pielgrzymi, nieśliśmy wasze osobiste intencje i modliliśmy się za naszą parafię.