1. Zgodnie z zapowiedzią z przed tygodnia z racji na obchody XIX Dnia Papieskiego pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”, po Mszy zbierane będą ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym pomnikiem św. Jana Pawła II. Zbierane fundusze przeznaczone są na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  2. Dziś przypada 13 dzień października. To 101 rocznica ostatnich objawień MB Fatimskiej. W związku z tym dziś nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30. Różaniec Fatimski i procesja światła z figurą MB Fatimskiej bezpośrednio po Mszy św. Przypominam o zabraniu świec lub lampionów.  W  dni powszednie nabożeństwo różańcowe  połączone jest z Mszą św.

- we wtorek – święto rocznicy poświecenia Kościoła Katedralnego

- w środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

- w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego bp. i m.

- w piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia.

1. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban” i równolegle żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. A o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w Owczarni.
  3. Za tydzień z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 zapraszam członków KŻR na spotkanie formacyjne połączone z wymianą tajemnic. O godz. 17.30 odbędzie się nabożeństwo różańcowe.
  4. Już dziś zapraszam na Mszę św. i muzyczne zaduszki w sobotę 02.11 o godz. 18.00. Tym razem naszym gościem będzie zespół „Trio łódzko chojnowskie”, który zaprezentuje piosenki z repertuaru śp. Jacka Kaczmarskiego oraz własne utwory do jego poezji.
  5. Na stoliku przy wyjściu z kaplicy oraz w przedsionku można pobrać kartki na wypominki. Za zmarłych wymienionych w tegorocznych wypominkach modlić się będziemy podczas procesji na cmentarz 01.11 po Mszy św. o godz. 11.00 a także w dzień zaduszny po Mszy św. o godz. 9.00. Jeżeli ktoś chciałby aby modlić się za jego bliskich zmarłych przez cały rok prawie w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 18.00 powinien to jednoznacznie określić pisząc na kartce z wypominkami słowo „CAŁOROCZNE”.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na tzw. tacę gospodarczą oraz tym wszystkim, którzy systematycznie wspierają budowę naszej świątyni. Bóg zapłać.