1. Dekret Arcybiskupa
  2. Przypominam, że to już ostatni tydzień października. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. a w niedzielę o godz. 17.30.

- w środę – święto św. św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów

1. W czwartek o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie PRE.
  2. W najbliższą niedzielę 01.11 obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu tradycyjnie nie będzie Mszy o godz. 12.15, ale bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się procesja z wypominkami za zmarłych na nasz parafialny cmentarz. W Dzień Zaduszny, czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych Msze św. będą odprawione o godz. 9.00 i 18.00. Bezpośrednio po tych Mszach św. będzie odprawione w kaplicy nabożeństwo z wypominkami za naszych zmarłych.. W związku z tym zbieram kartki na wypominki za zmarłych. Na stoliku przy drzwiach leżą kartki na wypominki dla tych, którzy jeszcze chcieliby dołączyć swoich bliskich zmarłych  do naszej wspólnej modlitwy. Na kartkach proszę zaznaczyć, czy wypominki mają być na cały rok dopisując słowo „całoroczne” lub „na cały rok”. Wciągu roku wspominamy naszych bliskich zmarłych w większość niedziel ok. godz. 10.45 czyli przed Msza o godz. 11.00. Już teraz składam też staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone z racji wypominek.
  3. Gazety i intencje na nadchodzący tydzień.
  4. W tym tygodniu odeszła do domu Ojca śp. Anna Witczak z Kalonki. Pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 15.00 na cmentarzu rzymskokatolickim na „Dołach”. Wieczny odpoczynek ….