1. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe w intencji misji z racji na rozpoczynający się „Tydzień Misyjny”. W intencji Misjonarzy duchownych i świeckich, posługujących na różnych kontynentach, będziemy się modlić w tym tygodniu podczas nabożeństw różańcowych po Mszy św.

- w czwartek – święto św. św. app. Szymona i Judy Tadeusza

1. Jutro o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban”. O godz. 17.30 próba żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Bezpośrednio po wieczornej  Mszy św. zapraszam na spotkanie modlitewne do kaplicy. O godz. 20.00  kolejna próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W piątek o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i różaniec oraz krótkie spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa.
  3. W sobotę o godz. 18.00 zapraszam na Mszę św. w intencji zmarłych muzyków. Jak już wcześniej wspominałem, w tym roku Mszy św. będzie przewodniczył ks. Zenon Kołodziejczak, wykładowca muzykologii na Uniwersytecie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Po Mszy podczas zaduszkowego koncertu wystąpi wokalna formacja „MONK” z Tarnowa. Ze względu na COVID 19 ilość miejsc w kaplicy musi być limitowana. Jest jeszcze kilkanaście zaproszeń, które za darmo można otrzymać w zakrystii, bezpośrednio po Mszy św.
  4. Na stoliku z gazetami są wyłożone kartki na tzw. „wypominki za zmarłych”,. Na kartkach proszę wypisać za kogo będziemy się modlić podczas procesji na cmentarz w 01.11 czyli w dniu Wszystkich Świętych po Mszy św. o godz. 11.00, oraz 02.11 w dzień kiedy wspominamy wszystkich wiernych zmarłych po Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00. To będą tzw. wypominki jednorazowe i proszę to zaznaczyć na kartce. Za naszych bliskich zmarłych w tzw. wypominkach całorocznych modlimy się w prawie każdą niedzielę przed Mszą o godz. 11.00.