- w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza

- w sobotę – święto Poświecenia Bazyliki Laterańskiej

1. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej „Boży Raban” i równolegle żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca podczas Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy uwielbiać Boga z Grupą Charyzmatyczną Odnowy w Duchu św.

O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.

1. W piątek przed południem udam się do chorych pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Tym razem proszę zarezerwować sobie więcej czasu, myślę, że ok. 2 godz.
  2. W związku z przypadającym 17 listopada III Światowym Dniem Ubogich, w przedsionku można pobrać znane już z lat ubiegłych „Tytki charytatywne”. Napełnione produktami spożywczymi (najlepiej długoterminowymi) lub chemią gospodarczą należy przynieść do soboty 16.11.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek z racji na Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przypomnę również, że z racji na drugą niedzielę miesiąca będzie zbierana tzw. „taca gospodarcza”.
  4. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Agnieszka Maria Ziółkowska, panna z parafii tutejszej. Oraz Mieszko Dobromir Bartczak, kawaler z parafii św. Antoniego w Łodzi. Zapowiedź druga.