1. Z zgodnie z zapowiedzią z przed tygodnia, dziś po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek z racji na Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Marcina z Tours. To również Święto Niepodległości. W naszej parafii Msze św. będą sprawowane o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 czyli o godz. 12.00 zapraszam do wspólnego śpiewania Hymnu Narodowego. Oczywiście jutro nie będzie żadnych dodatkowych spotkań.

- we wtorek – wspomnienie św. Jozafata bp. i m.

- w środę – wspomnienie pierwszych polskich męczenników, św. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izzaka i Krystyna

1. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  2. W związku z przypadającym 17 listopada III Światowym Dniem Ubogich Arcybiskup wystosował krótki list. W przedsionku można pobrać znane już z lat ubiegłych „Tytki charytatywne”. Napełnione produktami spożywczymi (najlepiej długoterminowymi) lub chemią gospodarczą należy przynieść do soboty 16.11.
  3. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tzw. „tacę gospodarczą”.